Sport

Letní sportovní kurz

Na konci školního roku pořádáme pro 2. ročníky sportovní kurz. Jezdíme na kole, hrajeme míčové hry, chodíme po lese a vezmete do ruky i pádlo.

Náplní kurzu je cyklistika, míčové a další hry, orientační běh, pěší výlety, ping-pong apod. Žáci jsou ubytováni zpravidla v chatkách po čtyřech. V areálu máme k dispozici bazén a můžeme i na blízký rybník. V rámci cyklistických výletů navštěvujeme zajímavé cíle v okolí, jako je Krakovec, Mariánská Týnice, Jesenice a další místa. Žáci jsou rozděleni do družstev podle výkonnosti na kole a výlety se přizpůsobují jejich zdatnosti. Doprava je zajištěna autobusem s přívěsem na kola. Pokud nemáte kolo, nevadí, míváme i jedno družstvo chodecké.

Kurz patří mezi akce, na které žáci a absolventi často vzpomínají.

Kurz ve školním roce 2023/24

Místo konání: areál Vojtův Mlýn, Čistá u Rakovníku http://www.vojtuv-mlyn.cz/

Termín: 16.–21. června 2024

Předpokládaná cena: 4 000 Kč.  Cena zahrnuje ubytování, plnou penzi, dopravu, instruktory, zdravotníka.

Letos nezjišťujeme předběžný zájem, ale rovnou zájemci pošlou zálohu. 

Zálohu 1000 Kč posílejte v únoru (do 8. 3. 2024- prosíme, ne dříve) na účet školy. Doplatek budete posílat na účet školy v květnu (do 7.6. 2024).

Číslo účtu: 3256032309/0800 VS – 162106 poznámka: jméno a příjmení žáka, třída. 

Odjezd a příjezd tříd: sraz je 16. 6. (neděle) v 9 hod na konečné trasy metra "B" Zličín. Přímo u metra je konečná autobusů, kde je možné po krátkou dobu nakládat i zájezdové autobusy.  Rodiče zde mohou zaparkovat – hned v sousedství je placené parkoviště. Příjezd tamtéž v pátek 21. 6. kolem 12 hod.

Doporučený seznam věcí