Den otevřených dveří

Dny otevřených dveří ve školním roce 2021/22 se budou konat:

3. listopadu 2021 od 14 do 18 hod

7. prosince 2021 – neproběhne z důvodu zhoršené epidemiologické situace

6. ledna 2022– neproběhne z důvodu zhoršené epidemiologické situace

pozn. Ze stejného důvodu až do odvolání nebudeme umožňovat individuální prohlídky školy

Každý školní rok pravidelně pořádáme tři dny otevřených dveří, vždy od 14 do 18 hodin.

V tyto dny si můžete prohlédnout naši školu, jsou připraveny zejména laboratoře s demonstrací  výuky a veškeré informace pro žáky a jejich rodiče. Po příchodu se vás ujme jeden z našich studentů, který vám po dobu vaší návštěvy bude dělat průvodce.

V průběhu dnů otevřených dveří dále probíhají pravidelné informační schůzky s vedením školy v učebně 306, a to v časech 14:45, 15:45 a 17:00, kde dostanete informace o studiu, přijímacím řízení a můžete se ptát na další věci, které vás zajímají.

Případným zájemcům umožňujeme po předběžné domluvě prohlídku školní budovy včetně laboratoří i mimo oficiální dny otevřených dveří, ale vzhledem k našim kapacitním možnostem vás prosíme, abyste upřednostnili stanovené termíny, během kterých si dokážete vytvořit lepší představu o výuce a atmosféře školy.

Potkat nás můžete i na různých dalších místech, naše škola se například pravidelně účastní výstavy Schola Pragensis, Festivalu vědy a podobných akcí.

S ohledem na epidemiologickou situaci je účast na prezenčním dnu otevřených dveří aktuálně podmíněna předložením dokladu návštěvníka o ukončeném očkování, negativním testu na Covid 19 nebo dokladu o prodělané nemoci. Podrobnosti.