Den otevřených dveří

Dny otevřených dveří ve školním roce 2021/22 se budou konat:

3. listopadu 2021

7. prosince 2021

6. ledna 2022

Každý školní rok pravidelně pořádáme tři dny otevřených dveří, vždy od 14 do 18 hodin.

V tyto dny si můžete prohlédnout naši školu, jsou připraveny zejména laboratoře s demonstrací  výuky a veškeré informace pro žáky a jejich rodiče. Po příchodu se vás ujme jeden z našich studentů, který vám po dobu vaší návštěvy bude dělat průvodce.

V průběhu dnů otevřených dveří dále probíhají pravidelné informační schůzky s vedením školy v učebně 306, a to v časech 14:45, 15:45 a 17:00, kde dostanete informace o studiu, přijímacím řízení a můžete se ptát na další věci, které vás zajímají.

Případným zájemcům umožňujeme po předběžné domluvě prohlídku školní budovy včetně laboratoří i mimo oficiální dny otevřených dveří, ale vzhledem k našim kapacitním možnostem vás prosíme, abyste upřednostnili stanovené termíny, během kterých si dokážete vytvořit lepší představu o výuce a atmosféře školy.

Potkat nás můžete i na různých dalších místech, naše škola se například pravidelně účastní výstavy Schola Pragensis, Festivalu vědy a podobných akcí.

S ohledem na epidemiologickou situaci je účast na prezenčním dnu otevřených dveří aktuálně podmíněna předložením dokladu návštěvníka o ukončeném očkování, negativním testu na Covid 19 nebo dokladu o prodělané nemoci. Podrobnosti.