Den otevřených dveří

Dny otevřených dveří ve školním roce 2024/25 se budou konat:

6. 11. 2024 (středa)

12. 12. 2024 (čtvrtek)

14. 1. 2025 (úterý)

Každý školní rok pravidelně pořádáme tři dny otevřených dveří, vždy od 14 do 18 hodin.

V tyto dny si můžete prohlédnout naši školu, jsou připraveny zejména laboratoře s demonstrací  výuky a veškeré informace pro žáky a jejich rodiče. Po příchodu se vás ujme jeden z našich studentů, který vám po dobu vaší návštěvy bude dělat průvodce.

V průběhu dnů otevřených dveří dále probíhají pravidelné informační schůzky s vedením školy v učebně 306, a to v časech 14:45, 15:45 a 17:00, kde dostanete informace o studiu, přijímacím řízení a můžete se ptát na další věci, které vás zajímají.

Případným zájemcům umožňujeme po předběžné domluvě prohlídku školní budovy včetně laboratoří i mimo oficiální dny otevřených dveří, ale vzhledem k našim kapacitním možnostem vás prosíme, abyste upřednostnili stanovené termíny, během kterých si dokážete vytvořit lepší představu o výuce a atmosféře školy.

Potkat nás můžete i na různých dalších místech, naše škola se například pravidelně účastní výstavy Schola Pragensis, Festivalu vědy a podobných akcí.