Den otevřených dveří distančně

Vzhledem k epidemiologické situaci není bohužel možné uspořádat Den otevřených dveří jak jsme zvyklí, minimálně v době prvního plánovaného termínu (4.11.2020). Proto jsme pro Vás připravili alespoň malou náhradu v podobě Distančního dne otevřených dveří.

Doufáme, že Dny otevřených dveří v dalších termínech bude možné realizovat ve škole v souladu s v tu dobu platnými protiepidemiologickými opatřeními a budeme se na Vás těšit osobně. Další termíny jsou zatím naplánovány na 1. prosince 2020 a 7. ledna 2021.

Co Vás čeká v rámci Distančního dne otevřených dveří? Pan ředitel si pro Vás připravil nahrávku s obsahem Informační schůzky, asi nejdůležitější zdroje informací o přijímacím řízení a informacích o škole. Také Vám dáme k dispozici použitou prezentaci. V případě doplňujících otázek se na nás obraťe email na info@mssch.cz.

Následuje video "Procházka (nejen) školou" s fotkami ze školy i akcí mimo školu, abyste si alespoň trochu mohli udělat představu, jak to u nás vypadá. Jako Vaši průvodci naší školou při DOD se Vás ujímají naši studenti a většinou od nich i získáváte další neformální informace o školo. Abychom Vám alespoň částečně ukázali pohled žáků na školu, uspořádali jsme telekonferenci, kde se žák prvního ročníků ptá na školu žáků ročníku maturitního. Rozhovor moderuje Ing. Jan Kužel, jeden z našich učitelů výpočetní techniky a zároveň absolvent školy.

Doufáme, že Vám toto bude alespoň malou náplastí za zrušený Den otevřených dveří.

 

Informační brožura o studiu

 

Informační brožuju o studiu si můžete stáhnout ve formátu PDF.

 

Informace ředitele školy

 

Prezentaci s informacemi si můžete stahnou ve fromátu PPTX a PDF.

 

Video:

 

 

Přímý odkaz: https://youtu.be/2UAqbo6z1Yk

 

Procházka (nejen) školou

|  

 

Přímý odkaz: https://youtu.be/8IU-TqPZJns

 

Debata žáků

 

 

Přímý odkaz: https://youtu.be/o10fxEd4CZg

Magistrát Hlavního Města Prahy

Adresa školy:
Masarykova střední škola chemická
Křemencova 179/12
116 28  Praha 1-Nové Město
Telefony:
Kancelář:
Ředitel:
Jídelna:

222 924 444
222 924 427
222 924 405

Prohlášení o přístupnosti