Soutěže

Chemická olympiáda

V pátek 4. prosince se uskutečnilo krajské kolo 52. ročníku chemické olympiády kategorie E, které se konalo v budově Chemického ústavu PřF UK.

Žáci: 
Ostatní: 

Studentská odborná konference

Dnes se konala Studentská odborná konference na Ústavu chemických procesů.

Výsledky: 

1. místo  

Václav Holý  A4.

Chirální rezoluce helicenů pomocí krystalizace CT-komplexů

     školitel: Ing. Petr Velíšek

     pracoviště: Ústav chemických procesů AV ČR  v.v.i.

2. místo  

Nikola Suková  A3.

Žáci: 
Ostatní: 

StreTech 2015


Pavlína Heřmanová a Václav Holý ze třídy A3. reprezentovali dnes školu se svou prací "Syntéza rezolučních činidel" na
ČVUT v Praze - setkání a prezentace prací studentů středních škol „Středoškolská technika 2015 -  StreTech 2015“.

Žáci: 
Ostatní: 

EXPO SCIENCE AMAVET 2015

David Dunlop obsadil 5. místo v národním finále.

Současně mu byla udělena cena Českého svazu vědeckotechnických společností.

Blahopřejeme a věříme i v postup na mezinárodní scénu.
 

Žáci: 
Ostatní: 

EXPO SCIENCE AMAVET

David Dunlop ze třídy A3. postoupil do národního kola EXPO SCIENCE AMAVET.

23. a 24. dubna bude tedy reprezentovat školu v budově AV ČR Národní 3.

 

GRATULACE

Žáci: 
Ostatní: 

Úspěchy 2013/2014

 

 

  • Petr Svoboda 2. místo v celostátním kole chemické olympiády
  • Anna Beránková 3. místo v krajském kole SOČ
  • Martin Štengel, Mikuláš Vlk, Lukáš Tyksa, Pavel Zábojník, Anna Beránková - celostátní kolo AMAVET
  • Martin Štengel a Mikuláš Vlk - Cena České učené společnosti

a jeden absolventský kousek

 

1. místo v Mezinárodní soutěži ohňostrojů

Karel Grigar, Lukáš Zmij a Martin Peter - tedy MAKALU

 

Žáci: 

Letní škola SOČ

Přihlásit se můžete zde

Žáci: 
Ostatní: 

Soutěž Office Arena 2014

Dne 15. 4. 2014 se za naši školu zúčastnila Lucie Pokorná z třídy F3. krajského kola soutěže Office Arena, kde měli soutěžící za úkol předvést své schopnosti v práci s Microsoft office (hlavně s Excelem, Wordem a Power Pointem). Zadání byla vcelku náročná a vyžadovala podrobnou znalost těchto programů, ale Lucie se toho problému zhostila velice dobře a skončila na skvělém 2. místě.

Blahopřejeme

 

Více o soutěži zde.

Žáci: 
Ostatní: 

EXPO SCIENCE AMAVET

V dnešním národním kole, kde nás reprezentovali Anna Beránková, Mikuláš Vlk, Martin Štengel, Lukáš Tyksa a Pavel Zábojník, slavíme hned 2 úspěchy.

Dvě práce mezi deseti nejlepšími a certifikát pro práci MODIFIKACE GUMÁRENSKÝCH SMĚSÍ NAHRAZENÍM KAUČUKŮ VYBRANÝMI ODPADNÍMI POLYMERNÍMI MATERIÁLY. Druhý certifikát pro práci Voltametrické stanovení 4 - nitrofenolu na měděné elektrodě je zde.

 

Žáci: 
Ostatní: 

Středoškolská odborná konference

V ústavu makromolekulární chemie dne 13. listopadu proběhla studentská odborná konference.

Fota

 

Výsledky:

 

1. místo  Martin Štengel, Mikuláš Vlk

 

Modifikace gumárenských směsí nahrazením kaučuků vybranými odpadními polymerními materiály

 

2. místo  Lukáš Tyksa, Pavel Zábojník

 

Antioxidační aktivita flavonolignanů sylimarinu

 

3. místo  Michael Vlasák

 

Žáci: 
Ostatní: 

Stránky

 

Přihlásit se k odběru Soutěže