Studium v USA

PřílohaVelikost
Image icon poster-smaller.jpg63.43 KB
Ostatní: 

V úterý 23. března od 17:00 do 19:30 se v pražském hotelu Marriott při příležitosti evropské konference EducationUSA koná Veletrh studia v Americe - U.S. Higher Education Fair.
 
Veletrh nabídne dosud nejkomplexnější služby studentům na jednom místě a účast na něm je pro návštěvníky zcela bezplatná.  
 
Čeští studenti zajímající se o studium ve Spojených státech budou mít zcela jedinečnou příležitost konzultovat své plány s více než padesáti zástupci amerických vysokých škol a dalších vzdělávacích organizací na této historicky největší akci svého druhu u nás. V nabídce škol zájemci najdou také jazykové kurzy, krátkodobé a letní programy nebo studium online.
 
Veletrhu se účastní také organizace nabízejících standardizované přijímací zkoušky SAT, ACT, GRE, GMAT a LSAT nebo jazykové zkoušky TOEFL a IELTS.
 
Přímo na místě se návštěvníci mohou osobně poradit s českým studijním poradcem sítě EducationUSA.
 
Přítomna bude rovněž koordinátorka Fulbrightovy komise, která poskytne informace o vládních stipendiích Fulbrightova programu.
 
Každý návštěvník navíc obdrží CD-ROM "10 steps to study in the U.S." 
  
Více informací o Veletrhu studia v Americe najdete na www.fulbright.cz/fair/index.shtml.

Veletrh pořádá oficiální síť informačních center EducationUSA, viz www.educationusa.state.gov, ve spolupráci s Fulbrightovou komisí v Praze.