Rafty na Vltavě

Ostatní: 

Na začátku školního roku, konkrétně od soboty 16.9. do středy 20.9.,  pořádáme opět vodáckou školní akci. Termín je zvolen na období, ve kterém se neúčast ve škole na vyučování, tedy 3 dny, dá poměrně snadno dohnat!

Program: Začneme v sobotu ve Vyšším Brodě, kam přijedeme vlakem z Prahy. Na raftech budeme vždy splouvat pár kilometrů (jízda trvá max. 4 hodiny) směrem ku Praze. Tam ale určitě nedojedeme a zakončíme před Českými Budějovicemi. Návrat do Prahy bude ve středu kolem 16. hodiny.

Zastávky plánujeme např. v Rožmberku, Českém Krumlově a Zlaté Koruně.  Z názvů míst je vidět, že dále si zájemci mohou prohlédnout historické skvosty v těchto městech, program bude i pro sportovce (kopaná, volejbal, … - podle zájmu). Večery budeme trávit u ohně. Strava bude buď vlastní, nebo v místních zařízeních, spaní ve vlastních stanech v kempech u Vltavy. V kempech je sociální zařízení (sprcha většinou za příplatek) na slušné úrovni. Základní vodácké vybavení (pádla, vesty) vám zapůjčíme.

Cenu za dopravu a pobyt v kempech odhaduji do 1000 Kč.

Akce se mohou účastnit studenti ze všech tříd, samozřejmě i prváci.

Vodácké umění je jistě vítané, avšak v žádném případě není nutnou podmínkou účasti.

Jestli tě to zaujalo, přihlasit se můžeš ve škole, ve 2. patře na nástěnce. S přihlášenými pak uskutečníme informační schůzku, kde dohodneme podrobnosti. Kdo by chtěl vědět něco dříve, najde mě v kabinetu 220.

Pavel Marek