Návštěva kina 24. 3. 2010, český film Protektor

Ostatní: 

Začátek  v 10 hodin, sraz bude před kinem v 9. 40 hod. cena 60 Kč

 

Doprava : Stanice metra C Ládví, případně tramvají z Palmovky.

 

Pokladníci předají vybrané peníze Mgr. Vojtíškové do pondělí 22. 3. Pokladníci mohou změnit počet lístků na třídu pouze do 9. 45  před akcí (studenti z jejich třídy jim musí zavolat nebo poslat SMS a ve škole pak doložit omluvenku).

 

 

 

Český lev 2009 - ceny za:

Režie: Marek Najbrt (Protektor)

Scénář: Robert Geisler, Benjamin Tuček, Marek Najbrt (Protektor)

Ženský výkon v hlavní roli: Jana Plodková (Protektor)

Hudba: Midi Lidi (Protektor)

Střih: Pavel Hrdlička (Protektor)

Cena filmových kritiků - hraný film: Protektor • Filmový plakát: Protektor (Aleš Najbrt)

 

Film Protektor

Co všechno jste ochotni zradit pro lásku? Příběh osudového vztahu dvou lidí, kteří na pozadí válečného dramatu prožívají vlastní drama soukromé. Příběh o skutečných citech, o lásce, která v extrémních dobách může vést až na samou hranici sebedestrukce, a přesto má v sobě sílu a naději. Riskantní hra o kariéru, cit, lidskou důstojnost a nakonec o život v temných časech Protektorátu.